W niedzielę, 4 października grupa członków PUTW wzięła udział w jesiennym pikniku sportowym.Część słuchaczy pojechała rowerami 5 kilometrową trasą, z ulicy Partyzantów (od parkingu przy Lidlu) w kierunku Gołąbek, Zakrzewka II, mostka nad Kanałem Młyńskim do parkingu przed sceną w Parku Ekologicznym. Pozostali dotarli na miejsce pieszo. Na wszystkich czekały gorące kiełbaski z grilla. Piękna, słoneczna pogoda pozwoliła na przyjemne spędzenie czasu na powietrzu i spotkanie podczas wspólnej biesiady przy ognisku.
Karolina Majcher
Zadanie współfinansowane ze środków uzyskanych w ramach realizacji Zadania Publicznego zleconego przez Burmistrza Pasłęka.