Perełki kolędowały w ŚDS

W piątek 15 stycznia b.r. zespół wokalny „Perełki” pod kierownictwem K. Żurkiewicz spotkał się z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzecznej. Przy pięknie ubranej choince i w świątecznym nastroju „Perełki” zaśpiewały kolędy ze swojego repertuaru. Był też wspólny śpiew znanych kolęd, a jeden z podopiecznych – Piotr przepięknie zaśpiewał utwór związany tematycznie ze Świętami. Atmosfera serdeczności panująca w Ośrodku przyczyniła się do zmiany repertuaru i wspólne śpiewanie znanych i popularnych piosenek biesiadnych. W podziękowaniu nasze koleżanki otrzymały prezenty wykonane własnoręcznie przez podopiecznych Ośrodka oraz zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

H. Mendelewska