Informacje

1. Osoby, które zapisały się na koniec roku (rejs po pochylniach), na wycieczkę do Grudziądza, do Budapesztu i na koncert Mazowsza do Olsztyna prosimy o niezwłoczną wpłatę.

Koniec roku – 126 zł.

Grudziądz – 150 zł.( są jeszcze wolne miejsca)

Budapeszt 200 zł. zaliczka.( są jeszcze wolne miejsca)

Olsztyn „Mazowsze” – 50 zł. zaliczka.( są jeszcze wolne miejsca)

2. W dniu 28.06.2024 r. (piątek) Zespół „Perełki” wyjeżdża do Gronowa Elbląskiego na Regionalny Zlot Seniorów. Zapraszamy do wyjazdu razem z zespołem, opłata to tylko koszt ubezpieczenia.

Na prośbę podaję ponownie program wycieczki do Budapesztu.

1 dzień:Wyjazd w godzinach nocnych. Nocny przejazd przez Czechy i Słowację do Budapesztu.

2 dzień: Przyjazd do Budapesztu, spotkanie z przewodnikiem. Przejazd na basen termalny Szechenyi (pocesarskie kąpielisko, w którym kręcono m.in. film. „CK Dezerterzy”) kilkugodzinny pobyt, należy zabrać strój kąpielowy i ręcznik. Zwiedzanie miasta: zamek Vajdaunyad, Plac Bohaterów, Pomnik Tysiąclecia. Spacer po dzielnicy paryskiej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Śniadanie, zwiedzanie Pesztu: Parlament, Dworzec Zachodni, Bazylika, Węgierska Akademia Nauk, Plac Vorosmartyego, Ulica Vaci. Przejazd do hotelu, odpoczynek. Wyjazd przystań. Rejs statkiem pod Dunaju z obiadokolacją. Powrót na nocleg.

4 dzień: Śniadanie, zwiedzanie miasta: Pomnik Gellerta, Pomnik Wolności, Cytadela, wejście na Górę Gellerta (niesamowity widok na Budapeszt), najstarsza w Europie Hala Targowa, Most Wolności. Przejazd na Stare Miasto, Most Łańcuchowy, kościół Macieja, Pałac Królewski, Baszta Rybacka, Most Elżbiety. Przejazd do hotelu, przygotowanie do wieczoru węgierskiego. Ok. 18 wyjazd na wieczór węgierski (obiadokolacja przy występach klasycznych muzyków cygańskich, w wieczorze biorą udział grupy z różnych krajów – ok. 200 osób, na zakończenie śpiew i tańce cygańskie). Wjazd na Górę Gellerta i podziwianie nocnej panoramy Budapesztu. Powrót do hotelu.

5 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Szentendre (bajeczne miasto leżące na brzegu Dunaju, znane z licznych muzeów), przejazd do Wyszehradu (zakole Dunaju), Esztergom – zwiedzane Bazyliki. Wyjazd w drogę powrotną do domu.

6 dzień: Przyjazd do domu w godzinach porannych.

Świadczenia:  zakwaterowanie 3 noclegi (hotel, pokoje 2,3 osobowe, klimatyzacja, tv, wc, łazienka)  przejazd autokarem  opieka przewodnika  wyżywienie zgodnie z programem (3 śniadania w hotelu – szwedzki stół, 1 obiadokolacja)  rejs statkiem po Dunaju z obiadokolacją  uroczysta kolacja i wieczór węgierski

W cenę nie wliczono biletów wstępu (Muzeum Marcepanu w Szentendre – ok. 3 euro, Katedra – ok. 3 euro, Bazylika w Esztergom – ok. 3 euro) i wejścia na termy (równowartość około 135 złotych).

CENA MOŻE ULEC ZMIANIE W ZALEŻNOŚCI OD CEN PALIW