W ostatni wtorek 15 grudnia b.r. zespół wokalny „Perełki” uczestniczył w Wojewódzkiej Wigilii OHP w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Pasłęku. Podczas spotkania opłatkowego uczniowie, pracownicy i zaproszeni goście usłyszeli piękne kolędy i pastorałki które wykonały nasze „Perełki”. W podziękowaniu za wprowadzenie świątecznego nastroju otrzymały słodkie pierniczki wykonane własnoręcznie przez wychowanków OSiW.
Helena Mendelewska


