Głosowanie na inwestycję 25-lecia w regionie…


Poniżej zamieszczamy, nieznacznie zmodyfikowany, artykuł ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Pasłęku.

Zachęcamy do oddawania głosów.

Do 2 października 2015 r. można oddawać głosy na Park Rekreacyjno-Edukacyjny znajdujący się na terenie pl. Tysiąclecia w Pasłęku, który został zgłoszony do konkursu organizowanego przez Gazetę Olsztyńską. Konkurs polega na wyborze inwestycji 25-lecia w regionie.

Pomóżcie nam promować nasze miasto! Jak to zrobić?
Głosowanie odbywa się w trzech następujących możliwościach:
głosowanie za pomocą kuponu, głosowanie przez SMS oraz głosowanie przez sondę internetową.
Zachęcamy Państwa do oddania głosu za pomocą bezpłatnej sondy internetowej, która znajduje się Pasłęcka inwestycja znajduje się w kategorii:  Inwestycja dla rodziny
na stronie http://gazetaolsztynska.pl/295251,Wybieramy-inwestycje-25-lecia-Trwa-glosowanie.html#axzz3nEsYyUJT .

Można także oddać głosy wysyłając SMS o treści GO.IDR.12 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS – przyznajesz 3 głosy) i SMS o treści GO.IDR.12 pod numer 73601 (koszt 3,69 zł z VAT za SMS – przyznajesz 5 głosów).

JM