Perełkowe kolędowanie

W ostatni wtorek 15 grudnia b.r.  zespół wokalny „Perełki” uczestniczył w Wojewódzkiej Wigilii OHP w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Pasłęku. Podczas spotkania opłatkowego uczniowie, pracownicy i zaproszeni goście usłyszeli piękne kolędy i pastorałki które wykonały nasze „Perełki”. W podziękowaniu  za wprowadzenie świątecznego nastroju otrzymały  słodkie pierniczki wykonane własnoręcznie przez wychowanków OSiW.

Helena Mendelewska

P1260773

P1260774

P1260775