Podczas „II Warmińsko-Mazurskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek”, który odbył się w sobotę 5 grudnia w Olsztynie nasz zespół wokalny „Perełki” zdobył wyróżnienie za wykonanie kolęd „Mizerna cicha” i „Zaśnij dziecino” oraz pastorałki „Gdy się rodziłeś Panie”. Konkurencja była duża, ponieważ do Olsztyna przyjechało 12 chórów i zespołów wokalnych. Festiwal odbywał się pod patronatem honorowym marszałka województwa warmińsko-mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina.
Helena Mendelewska

















